Poslanci

Samospráva

Je najvyšším zastupiteľským zborom obce.

Poslanci sú zvolení v priamych voľbách obyvateľmi obce. Od 28.11.2022 sa zložením sľubu ujali funkcie poslanca  obecného zastupiteľstva.

Rokovací poriadok

Poslanci

# A Á Ä B C Č D Ď DZ E É F G H CH I Í J K L Ĺ Ľ M N Ň O Ó Ô P Q R Ŕ S Š T Ť U Ú V W X Y Ý Z Ž

BABOS Marek

Poslanec za SZÖVETSÉG - Magyarok, Nemzetiségek, Régiók, ALIANCIA - Maďari, Národnosti, Regióny.

V posledných komunálnych voľbách dňa 29. októbra 2022 získal 172 platných hlasov.

Bc. ORAVEC Attila

V posledných komunálnych voľbách dňa 29. októbra 2022 získal 150 platných hlasov.

DANIŠ Marek

Poslanec za REPUBLIKA

V posledných komunálnych voľbách dňa 29. októbra 2022 získal 159 platných hlasov.

Ing. OZSVALDOVÁ HORVÁTHOVÁ Katarína

V posledných komunálnych voľbách dňa 29. októbra 2022 získala 138 platných hlasov.

KATONA Štefan

V posledných komunálnych voľbách dňa 29. októbra 2022 získal 147 platných hlasov.

POPLUHÁROVÁ Lýdia

Poslankyňa za SZÖVETSÉG - Magyarok, Nemzetiségek, Régiók, ALIANCIA - Maďari, Národnosti, Regióny

V posledných komunálnych voľbách dňa 29. októbra 2022 získal 155 platných hlasov.

VINCZE Karol

V posledných komunálnych voľbách dňa 29. októbra 2022 získal 143 platných hlasov.