Oznámenie o poplatku za odvoz odpadu na rok 2024 - Értesítés a 2024-es hulladékszállítási illetékről

Oznamujeme obyvateľom, že od 13. marca 2024, od zajtra môžete prevziať oznámenia k poplatku za odvoz odpadu pre domácnosti. Poplatok je potrebné uhradiť do konca marca a môžete ho uhradiť bezhotovostne - bankovým prevodom ako aj v hotovosti v pokladni obecného úradu pri prevzatí oznámenia alebo každú stredu v čase od 1300 hod. do 1730 hod.

Pri určovaní celkovej výšky poplatku sa postupovalo podľa posledných údajov v evidencii obyvateľstva, Vami poskytnutých údajov a na základe reálneho počtu vývozov jednotlivých domácností za uplynulý rok.

Értesítjük a lakosságot, hogy 2024. március 13-tól, holnaptól átvehető a községi hivatalban az egyes háztartásokra kiszabott hulladékszállítási illetékről szóló értesítés. Az illetéket március végéig kell befizetni banki utalással vagy készpénzben a községi hivatal pénztárában az értesítés átvételekor vagy szerdánként 13:00 órától 17:30-percig.

Az illeték meghatározásakor a legfrissebb lakosság -nyilvántartási adatok, az Ön által megadott adatok, valamint a háztartások múlt évi hulladékszállításainak számából indultunk ki.

Vytvorené: 12. 3. 2024
Posledná aktualizácia: 12. 3. 2024 10:04