ZsVS oznamuje - odpočet vodomerov v marci nebudú vykonávať

ZsVS oznamuje - odpočet vodomerov v marci nebudú vykonávať

Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. oznamuje, že vzhľadom na vyhlásenú mimoriadnu situáciu na území SR v súvislosti s ochorením COVID-19 nebudú zamestnanci spoločnosti vykonávať odpočty vodomerov  v mesiaci marec 2021 v obci Malá Mača.

Zákazníci si môžu stav vodomeru odčítať sami a do 22. 3. 2021 nahlásiť odčítačovi na telefónne číslo 0911 044 616 a to v dňoch utorok až sobota, v čase od 07:30 do 15:00 hod. Odčítaný stav môžete nahlásiť aj na e-mailovú adresu stavvodomeru@zsvs.sk alebo vyplnením aktívneho formulára na webovej stránke spoločnosti www.zsvs.sk. Pri takomto nahlásení vodomeru je potrebné, aby ste uviedli technického číslo odberu, číslo vodomeru, adresu odberného miesta, dátum odpočtu a stav vodomeru v m3.

Zákazníkom, ktorí nám stav vodomeru nenahlásia, bude vyfakturovaná spotreba k 31. 3. 2021 vo výške priemerného množstva vody dodanej za predchádzajúce obdobia.

Vytvorené: 8. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 9. 3. 2021 10:57