Samospráva oznamuje

Samospráva oznamuje, že vzhľadom na ukončený núdzový stav a pretrvávajúcu mimoriadnu situáciu je obecný úrad pre verejnosť naďalej uzavretý.

Samospráva oznamuje obyvateľom, že vzhľadom na ukončený núdzový stav a pretrvávajúcu mimoriadnu situáciu je obecný úrad pre verejnosť naďalej uzavretý.

Žiadame občanov, aby nás kontaktovali len v prípade nevyhnutných úkonov, telefonicky na č. 031 / 701 83 22, 0917 549 477, alebo mailom na starosta@obecmalamaca.skurad@obecmalamaca.sk.

Žetóny na odvoz odpadu zatiaľ nebudú vydávané a vývoz odpadu bude realizovaný bez žetónov, v prípade zmeny budeme včas informovať.

Prevzatie rozhodnutí na daň z nehnuteľností, dane za psa a odvoz odpadu na rok 2021 a hotovostná úhrada je možná na obecnom úrade každú stredu, v čase od 1300-1730 hod.

Žiadame obyvateľov, aby platby realizovali prednostne využitím elektronického bankovníctva

Za pochopenie ďakujeme!

Vytvorené: 19. 5. 2021