Nahlasovanie počtu ubytovaných vojnových utečencov z Ukrajiny

Nahlasovanie počtu ubytovaných vojnových utečencov z Ukrajiny

Odbor krízového riadenia MV SR vydal pokyn k nahlasovaniu počtu ubytovaných vojnových utečencov z Ukrajiny za každú obec aj spätne od 4. marca 2022.

Z toho dôvodu samospráva obce Malá Mača vyzýva občanov a subjekty, ktoré poskytujú ubytovanie pre vojnových utečencov z Ukrajiny, aby túto skutočnosť a počet ubytovaných nahlásili mailom na starosta@obecmalamaca.sk alebo urad@obecmalamaca.sk, prípadne telefonicky na t. č. 031/7018322 aj spätne k 4.3.2022. V prípade ubytovania utečencov z Ukrajiny žiadame nahlásiť nasledovné údaje: počet ubytovaných, z toho počet dospelých a detí, meno a priezvisko ubytovateľa, adresa, tel. kontakt a údaj, či je zabezpečená strava. Tieto údaje a rovnako aj všetky zmeny týkajúce sa ich ubytovania je potrebné nahlasovať denne do 9.00 hod.

Vytvorené: 11. 3. 2022
Posledná aktualizácia: 29. 3. 2022 9:27