Kismácséd község - a temető üzemeltetője figyelmezteti a sírhelyek bérlőit

Typ: egyéb
Kismácséd község - a temető üzemeltetője figyelmezteti a sírhelyek bérlőit, hogy a temető működési szabályzata szerint az üzemeltető előzetes hozzájárulása nélkül új sírhelyeket létesíteni, a meglévő sírokat átépíteni, földmunkákat végezni, valamint a sírokat és a sírok közti helyeket lebetonozni.
 F E L H Í V Á S
 Kismácséd község - a temető üzemeltetője figyelmezteti a sírhelyek bérlőit,  hogy a temető működési szabályzata szerint az üzemeltető előzetes hozzájá- rulása nélkül többek között tilos önkényesen új sírhelyeket létesíteni, a  meglévő sírokat átépíteni, földmunkákat végezni, valamint a sírokat és a  sírok közti helyeket lebetonozni.  Továbbá az építőanyag jármű általi beszállításakor előzetes engedélyt kell  kérni a temető üzemeltetőjétől, a munkák elvégzése után pedig saját költsé- gen eltávolítani a megmaradt építkezési anyagot.
 Tilos megváltoztatni a meglévő sírhely méreteit, azaz tilos kettes sírhely- ből egyes sírhelyet alakítani és be kell tartani a sírhelyek megadott mére- teit.

A temető működési szabályzatába foglalt fenti és a többi szabály megszegésével a sírhely bérlője a temetkezésről szóló törvény szerinti kihágást követ el, ami 663 €-ig terjedő pénzbírsággal büntetendő.

Készítve: 14. 10. 2021